RG2012P-1071-W-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG2012P-1071-W-T5
JLCPCB Part #
C1714431
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS