RG2012P-1371-D-T5
MFR.Part #
RG2012P-1371-D-T5
JLCPCB Part #
C2124044
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS