RG2012P-104-W-T5
MFR.Part #
RG2012P-104-W-T5
JLCPCB Part #
C1711819
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS