RG2012V-1651-P-T1
MFR.Part #
RG2012V-1651-P-T1
JLCPCB Part #
C4164091
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS