RG2012P-124-W-T5
MFR.Part #
RG2012P-124-W-T5
JLCPCB Part #
C4213313
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS