RG2012N-95R3-D-T5
MFR.Part #
RG2012N-95R3-D-T5
JLCPCB Part #
C3947157
Description
-55℃~+155℃ 125mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS