RN732ATTD9100C10
MFR.Part #
RN732ATTD9100C10
JLCPCB Part #
C3984596
Description
-55℃~+155℃ 100mW 910Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS