RG2012N-2872-D-T5
MFR.Part #
RG2012N-2872-D-T5
JLCPCB Part #
C2148224
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS