RG2012P-1182-B-T5
MFR.Part #
RG2012P-1182-B-T5
JLCPCB Part #
C2132907
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS