RG2012N-51R1-D-T5
MFR.Part #
RG2012N-51R1-D-T5
JLCPCB Part #
C2147951
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 51.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS