RG1608N-6190-W-T1
MFR.Part #
RG1608N-6190-W-T1
JLCPCB Part #
C4008668
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS