RCT0575RFLF
MFR.Part #
RCT0575RFLF
JLCPCB Part #
C178143
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS