RG3216N-1101-B-T5
MFR.Part #
RG3216N-1101-B-T5
JLCPCB Part #
C1721470
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS