RT1220P-102-M
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RT1220P-102-M
JLCPCB Part #
C1697654
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 1kΩ Thin Film Resistor ±20% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS