RG2012N-221-W-T1
MFR.Part #
RG2012N-221-W-T1
JLCPCB Part #
C2091430
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 220Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS