RG2012N-3651-W-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG2012N-3651-W-T5
JLCPCB Part #
C1727895
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS