RG2012N-1272-W-T5
MFR.Part #
RG2012N-1272-W-T5
JLCPCB Part #
C1728012
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS