RL3720T-R050-F
MFR.Part #
RL3720T-R050-F
JLCPCB Part #
C1699772
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+350ppm/℃ 500mW 50mΩ Thin Film Resistor ±1% 0815 Chip Resistor - Surface Mount ROHS