RG2012N-1022-W-T1
MFR.Part #
RG2012N-1022-W-T1
JLCPCB Part #
C1727139
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 125mW 150V Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS