RG2012V-7150-P-T1
MFR.Part #
RG2012V-7150-P-T1
JLCPCB Part #
C4091954
Description
-55℃~+155℃ 125mW 715Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS