RG1608Q-31R6-D-T5
MFR.Part #
RG1608Q-31R6-D-T5
JLCPCB Part #
C4145834
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS