RG1608N-3321-W-T1
MFR.Part #
RG1608N-3321-W-T1
JLCPCB Part #
C3927733
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS