RG1005P-910-D-T10
MFR.Part #
RG1005P-910-D-T10
JLCPCB Part #
C2104721
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75V 91Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS