RG1608Q-11R3-D-T5
MFR.Part #
RG1608Q-11R3-D-T5
JLCPCB Part #
C4142430
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS