RG1608V-272-D-T5
MFR.Part #
RG1608V-272-D-T5
JLCPCB Part #
C4182319
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS