RG1608Q-10R5-D-T5
MFR.Part #
RG1608Q-10R5-D-T5
JLCPCB Part #
C2118888
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS