RG1005P-1782-W-T5
MFR.Part #
RG1005P-1782-W-T5
JLCPCB Part #
C3977042
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS