RG1608P-6980-W-T5
MFR.Part #
RG1608P-6980-W-T5
JLCPCB Part #
C1707117
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS