RG3216N-1580-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG3216N-1580-B-T5
JLCPCB Part #
C1721313
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS