RG1608P-6982-W-T5
MFR.Part #
RG1608P-6982-W-T5
JLCPCB Part #
C4110057
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS