RG1608P-6650-W-T5
MFR.Part #
RG1608P-6650-W-T5
JLCPCB Part #
C4105516
Description
-55℃~+155℃ 100mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS