RG1005P-9530-B-T5
MFR.Part #
RG1005P-9530-B-T5
JLCPCB Part #
C4277118
Description
-55℃~+155℃ 63mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS