RG1608P-3321-W-T5
MFR.Part #
RG1608P-3321-W-T5
JLCPCB Part #
C1706761
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS