RK73G1JTTD3300C
MFR.Part #
RK73G1JTTD3300C
JLCPCB Part #
C4139593
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS