RG1608N-6040-W-T5
MFR.Part #
RG1608N-6040-W-T5
JLCPCB Part #
C4121379
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS