RG1608N-3741-D-T5
MFR.Part #
RG1608N-3741-D-T5
JLCPCB Part #
C2147656
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS