RG3216P-6491-B-T5
MFR.Part #
RG3216P-6491-B-T5
JLCPCB Part #
C4203085
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS