RG1608N-2741-D-T5
MFR.Part #
RG1608N-2741-D-T5
JLCPCB Part #
C5723639
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.74kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS