RG1608N-2053-W-T5
MFR.Part #
RG1608N-2053-W-T5
JLCPCB Part #
C4190383
Description
-55℃~+155℃ 100mW 205kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS