RG1005N-5232-B-T5
MFR.Part #
RG1005N-5232-B-T5
JLCPCB Part #
C1726212
Description
-55℃~+155℃ 52.3kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS