RG2012N-1180-B-T5
MFR.Part #
RG2012N-1180-B-T5
JLCPCB Part #
C1712753
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS