RG1005V-8660-D-T10
MFR.Part #
RG1005V-8660-D-T10
JLCPCB Part #
C3949051
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS