HRG3216P-4121-D-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
HRG3216P-4121-D-T1
JLCPCB Part #
C3913938
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS