KRL6432D-M-R100-F-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
KRL6432D-M-R100-F-T1
JLCPCB Part #
C1726683
Package
2512
Description
100mΩ 3W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS