ERJ-U2RD1820X
MFR.Part #
ERJ-U2RD1820X
JLCPCB Part #
C4020334
Description
-55℃~+155℃ 100mW 182Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS