RR1220P-1022-D-M
MFR.Part #
RR1220P-1022-D-M
JLCPCB Part #
C2074034
Description
-55℃~+125℃ 10.2kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS