RG1005V-2490-W-T5
MFR.Part #
RG1005V-2490-W-T5
JLCPCB Part #
C4299960
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS