RG1005P-3571-B-T5
MFR.Part #
RG1005P-3571-B-T5
JLCPCB Part #
C2138091
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS