RR0816P-3091-D-48H
MFR.Part #
RR0816P-3091-D-48H
JLCPCB Part #
C2092004
Description
-55℃~+125℃ 3.09kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS