RG1005N-913-D-T10
MFR.Part #
RG1005N-913-D-T10
JLCPCB Part #
C4297490
Description
-55℃~+155℃ 63mW 91kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS